پروژه طرح احداث واحد تولید نوشابه گازدار بدون الکل با طعم های مختلف

پروژه طرح احداث واحد تولید نوشابه گازدار بدون الکل با طعم های مختلف
رشته تحصیلی : طرح های توجیهی و کارآفرینی

فرمت فایل : doc

تعداد صفحات : 82

حجم فایل (به کیلوبایت) : 381

فرمت دانلود : رار/ زیپ

مبلغ : 3500 تومان

خرید و دانلود

امکانسنجی طرح احداث واحد تولید نوشابه گازدار بدون الکل با طعم های مختلف

بررسی بازار طرح
مقدمه
در کشور ما به صنعت مونتاژ و بسته بندی و در کل به صنایع تبدیلی چندان توجهی نگردیده است. اما با تغییر دیدگاههای در سالهای اخیر به بسته بندی کالاهای تولید داخل تا حدودی توجه شده است. در گذشته شاهد موارد بسیاری بوده ایم که با وجود اینکه کالاهای داخلی و خارجی در بسیاری از بخشها دارای کیفیت همسان بوده اند، اما به علت بسته بندی ضعیف تولیدات داخلی، توانایی رقابت در مقابل کالاهای خارجی را نداشته اند. لذا به همین دلیل توجه بیشتر به این امر، ضروری به نظر می رسد.
...
افزایش جمعیت جوان کشور، تغییر الگوهای مصرفی خانوارها، تنوع طلبی و افزایش سطح بهداشت و رفاه اجتماعی منجر به افزایش تقاضای کالاهای مصرفی در کشور شده است.
سهامداران شرکت با شناخت از وجود سلایق گسترده در جامعه و بازار رو به رشد محصولات نوشابه در کشور و استقبال مردم از محصولات طرح و همچنین پتانسیل های صادراتی به ویژه در کشور عراق به دنبال توسعه واحد موجود و احداث خط جدید تولید انواع نوشابه با طعم های مختلف هستند. هدف از تهیه گزارش پیش رو امکان سنجی توسعه طرح و احاث این واحد می باشد.
...
وابستگی صنایع نوشابه سازی
در کشور ما بطور کلی صنایع از نظر وابستگی به سه دسته تقسیم می شوند:
1-    صنایعی که کلیه کارخانجات و تاسیسات و مواد اولیه آنها از خارج وارد می شوند مثل صنایع آلومینیوم سازی
2-    صنایعی که قسمتی از کارخانجات و تاسیسات آنها از خارج تامین می شوند ولی مواد اولیه در کشور موجود می باشد مثل صنایع تهیه قند، تهیه کمپ.ت و کلیه صنایع تهیه انواع مواد غذایی از گندم
...